Birželio 3 d. priešmokyklinukai atsisveikino su darželiu. Rytmetis buvo kupinas džiugių emocijų, šypsenų ir gražių, o kartu ir jautrių akimirkų. Vaikai deklamavo, dainavo, susirinkę jiems negailėjo aplodismentų. Priešmokyklinukai atsisveikino su darželiu, žengdami į naują etapą – mokyklą. Visiems buvo įteikti Išsamiau …






