Birželio 3 d. priešmokyklinukai atsisveikino su darželiu. Rytmetis buvo kupinas džiugių emocijų, šypsenų ir gražių, o kartu ir jautrių akimirkų. Vaikai deklamavo, dainavo, susirinkę jiems negailėjo aplodismentų. Priešmokyklinukai atsisveikino su darželiu, žengdami į naują etapą – mokyklą. Visiems buvo įteikti priešmokyklinio ugdymo baigimo pažymėjimai bei atminimo dovanėlės. Būsimieji pirmokai jau lankė ir mokyklėlę. Jos metu susipažino su būsimąja mokytoja. Visi kartu žaidė, sportavo. Mokytoja supažindino vaikus su mokykla. Gerų emocijų kupini vaikai atsisveikino iki rudens ir pažadėjo grįžti į mokyklą rimtai nusiteikę mokslams.
Linkime būsimiems pirmokėliams sėkmės naujame etape!




